SESJA BUDUAROWA

A kiedy Ty ostatnio zrobiłaś coś tylko dla siebie? Zrób sobie prezent i już dziś zapisz się, na wyjątkową sesję fotograficzną. Poczuj się znowu pięknie i kobieco.

MIEJSCE SESJI

Sesja odbędzie się w zaciszu Twojego domu/mieszkania, po to żebyś czuła się swobodnie i komfortowo. Jedyne, czego nam trzeba, to odpowiednia ilość naturalnego światła dziennego. To czy pomieszczenie jest odpowiednie ustalimy podczas rozmowy telefonicznej. Na bazie tego, co mamy pod ręką stworzymy wyjątkowe kadry.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Ubrania, które wykorzystamy do sesji, znajdują się już zapewne w Twojej szafie. To może być ulubiony sweter odkrywający jedno ramie, koszulka nocna, subtelna bielizna, dżinsy, za duża koszula albo coś innego, w czym czujesz się kobieco i sexy. W przeddzień sesji, koniecznie połóż się wcześniej, żeby Twoja buzia była świeża i wypoczęta.

MAKIJAŻ I FRYZURA

Makijaż i ułożenie włosów, zostawiam w rękach mojej mistrzyni pędzla, z którą współpracuję i która przyjedzie ze mną na sesję. To ona po wstępnej konsultacji dobierze kolory i ujarzmi kosmyki na Twojej głowie.

CZAS TRWANIA

Długość trwania sesji jest uzależniona od wybranego pakietu zdjęciowego. Pierwszą godzinę poświęcimy na przygotowania, czyli makijaż i fryzurę. Przez kolejne będziemy już tylko Ty, ja i aparat.

OBAWY

Wiele Kobiet ma obawy przed tego typu sesją. Od wielu z nich słyszę, że nie potrafią pozować, że nie są fotogeniczne albo, że nie schudły jeszcze wystarczająco. I wiesz, co? Doskonale wiem jak to jest, bo jestem jedną z Was i też mam swoje słabsze dni oraz kompleksy i też czasami bywam dla siebie zbyt surowa. Ale jedno wychodzi mi naprawdę dobrze i to są właśnie zdjęcia.

Dlatego proszę Cię o odrobinę zaufania. Poprowadzę Cię przez sesję krok po kroku. Ustawię pozy, poprawię włosy i będę Ci mówić, co i jak robić żeby zdjęcia, które powstaną były dla nas obu piękną pamiątką i dowodem na to, że Twoje początkowe obawy były bezpodstawne.

ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ JUŻ DZIŚ!