SESJA PORTRETOWA

To propozycja dla tych, którzy chcą odświeżyć wizerunek, potrzebują nowych zdjęć do profilu na facebooku, linkedinie, instagramie bądź na stronę internetową. Nowe zdjęcia przydadzą się też podczas szukania nowej pracy, żeby Twoje CV wyglądało profesjonalnie i było aktualne. Nikt nie lubi twarzy wyciętych ze zdjęć z wesela siostry, albo innej rodzinnej fety. 😉

MIEJSCE SESJI

Ten rodzaj sesji możemy wykonać w dowolnym miejscu. Jedyne, co nas ogranicza to nasza wyobraźnia i ewentualne kaprysy pogody. Przejdźmy się ulicami miasta i poszukajmy koloru, ukryjmy się na trochę w alejkach ogrodu botanicznego albo chodźmy do Twojej ulubionej kawiarni. Czasem wystarczy odpowiedni kawałek elewacji/ściany/muru, żeby zdjęcia nabrały odpowiedniego klimatu. Brak jednobarwnego, studyjnego tła sprawia, że zdjęcia są jednocześnie poważne i profesjonalne, ale nie brak im też naturalności oraz pewnej lekkości.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Przed sesją wspólnie ustalimy koncepcję i skonsultujemy się w kwestii wyboru stroju, a jeśli będziesz czuła/czuł taką potrzebę, to poprosimy o pomoc stylistkę, która zna się na rzeczy i przed sesją przejrzy Twoją szafę i pójdzie z Tobą na modowe zakupy.

MAKIJAŻ I FRYZURA

Jeśli tak zdecydujemy, to na makijaż i ułożenie włosów udamy się do mojej mistrzyni pędzla, z którą współpracuję. To Ona po wstępnej konsultacji dobierze kolory i ujarzmi kosmyki na Twojej głowie. Jeśli jednak stwierdzisz, że wolisz przygotować się sama/sam, to nie widzę przeciwwskazań.

CZAS TRWANIA

Sesja może nam zająć od godziny do trzech, w zależności od wybranego pakietu zdjęciowego. Jeśli zdecydujesz się na wizaż, to pierwszą godzinę poświęcimy na przygotowania, czyli makijaż i fryzurę. Przez kolejne będziemy już tylko Ty, ja i aparat.

ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ JUŻ DZIŚ!