SESJA BRZUSZKOWA

Sesja ciążowa to ważna pamiątka na długie lata. To czas, kiedy zarówno. Twoje potrzeby jak i maleństwa, które nosisz pod sercem, są na pierwszym miejscu. Ze swojej strony zapewniam komfort i tempo pracy dostosowane do Waszego samopoczucia oraz kadry pełne magii.

MIEJSCE SESJI

Sesje brzuszkowe wykonuje w plenerze. Natura, to najlepszy kompan magicznych ujęć. Miejsce wybierzemy wspólnie. Najważniejsze jest dla mnie Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie podczas sesji. Jeśli okaże się, że sesja plenerowa nie wchodzi w grę, przyjadę do Ciebie i uwiecznimy Twój brzuszek w domowym zaciszu.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Chciałabym żebyś, upewniła się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do paro godzinnej sesji fotograficznej. W dniu poprzedzającym sesję połóż się wcześniej. Jeśli, będziesz potrzebowała przerwy na odpoczynek w trakcie sesji, to na pewno ją zorganizujemy. Zabierz ze sobą butelkę wody, coś do okrycia w przypadku spadku temperatury i małą przekąskę na wypadek gdyby Twój brzuszek zgłodniał. Dodatkowo polecam zabranie kocyka, który przyda się przy siadaniu lub kładzeniu się na ziemi.

KIEDY SIĘ ZAPISAĆ

Najlepszym czasem na wykonanie sesji ciążowej jest okres między 28 a 34 tygodniem ciąży. To właśnie wtedy Twój brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, a Twoje samopoczucie powinno nam pozwolić na odbycie sesji. Najlepiej zapisać się na sesję z wyprzedzeniem tak, aby nie było problemu z dostępnością terminów, kiedy przyjdzie czas na brzuszkowe ujęcia.

MAKIJAŻ, FRYZURA I DODATKI

Jeśli tak zdecydujemy, to na makijaż i ułożenie włosów udamy się do mojej mistrzyni pędzla, z którą współpracuję. To Ona po wstępnej konsultacji dobierze kolory i ujarzmi kosmyki na Twojej głowie. Przed sesją ustalimy też, jaki klimat zdjęć jest Ci najbliższy. Mogą być to zdjęcia w zwiewnej sukni i wianku z pięknych sztucznych kwiatów, który przygotuje dla Ciebie specjalnie na tą okazję. A może wolisz styl casualowy lub marzy Ci się wyjątkowa stylizacja. Zrobimy to tak, jak sobie wymarzyłaś.

CZAS TRWANIA SESJI

Sesja może nam zająć od dwóch do czterech godzin, w zależności od wybranego pakietu zdjęciowego i Twojego samopoczucia. Jeśli zdecydujesz się na wizaż, to pierwszą godzinę poświęcimy na przygotowania, czyli makijaż i fryzurę. Przez kolejne będziemy już tylko Ty, ja i aparat.

ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ JUŻ DZIŚ!