O MNIE

Miło mi Cię poznać,
Fotografuje odkąd pamiętam. Po latach testowania cierpliwości otoczenia metodą prób i błędów udało mi się dojść do miejsca w którym jestem dzisiaj. W mojej pracy najbardziej cenię kontakt z ludźmi i ich różnorodność. Każda kolejna sesja to nowe wyzwanie. Efekt końcowy sesji to często pamiątka na długie lata, dlatego dbam o każdy jej szczegół. Z setek zdjęć wybieram perełki, które następnie poddaje starannej obróbce cyfrowej. Nie prowadzę fabryki, każdy jest inny, każdy jest wyjątkowy i ma własną wizję siebie. Ja jestem po to żeby tą wizję zrealizować.
Prywatnie jestem mamą suczki Franki, rasy bliżej nieokreślonej, która wnosi w moje życie dużo błota i miłości ♥. Moją wielką pasją, gdzieś na równi z fotografią jest taniec. W wolnych chwilach jeżdżę do lasu, spędzam czas w gronie przyjaciół i piekę bezglutenowe zakalce.

Fotografuje na terenie Warszawy oraz okolic i jestem wierna sprzętowi firmy Nikon. Staram się pracować przy świetle zastanym i nie zniekształcać go lampami, o ile nie ma takiej potrzeby.

Zapraszam Cię przed mój obiektyw,
Karolina

fot. Adam robi zdjęcia